ХТО ТАКА КЕЙТ?

Фото автора блогу
Вітаю! Раз ви заглянули на цю сторіночку, ви 100% бажаєте дізнатися, хто автор цього блогу. Давайте знайомитися.

Мене звуть Катя. Народилася і живу в невеликому містечку Рівне на Заході України. За родом діяльності – копірайтер. За покликанням – завзята фотолюбителька.

Скільки себе пам’ятаю в руках тримала фотоапарат. Спочатку плівковий «Кодак», потім цифровий «Олімпус», «Фуджі». Мені завжди було важливо зафіксувати момент. Навіть тоді, коли мене проганяли, немов докучливу комашку, родичі. Чи невдоволено чекали подружки, так і не зрозумівши навіщо мені та статуя зі всіх ракурсів.

Але я так дивлюся на світ. Через об’єктив. І кожна фотографія – це не просто зображення. Це мій особистий скарб. Спогад. Історія. Спадщина.

А ще я дуже люблю подорожувати і писати. Коли в мене назбиралася значна колекція фотокарток і мандрівних нотаток, я вирішила поділитися ними зі світом. Так народився цей блог.

PhotoWalks by Kate – моя колекція спогадів та вражень від прогулянок різноманітними містами, роздуми про фотографію та натхненні підбірки світлин.

Якщо ви любите подорожі та фотографію, шукаєте ідеї для вікенду або рецепти гарного настрою, то ви знайдете в блозі багато чого цікавого.

Будьмо дружніми!