СПІВПРАЦЯ

КЕЙТ ЩЕ Й ПИШЕ?!

В блозі я не розміщую пряму рекламу, але відкрита до співпраці з близькими за духом людьми. Із задоволенням приєднаюся до цікавого проекту в якості автора або проведу тест-драйв вашого продукту, сервісу з детальним звітом.

Чому я можу бути вам корисна?

Я працюю копірайтером майже 2 роки. Так, недовго. Зате плідно. Усі тексти пишу у своєму домашньому кабінеті, а не на «колінах» між переїздами. Тому гарантую повне «занурення» у ваш проект і дотримання термінів.

Створювати ефективні тексти про країни, міста та цікаві пам’ятки мені допомагає:

  • Досвід самостійних подорожей з детальною розробкою маршруту – я знаю де знайти актуальну інформацію про розклад автобусів/потягів, години роботи музеїв, розташування пунктів обміну валюти тощо.
  • 43 улюблених міста – про визначні пам’ятки, камерні місця, природні мальовничі куточки України, Польщі, Чехії, Італії, Словенії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Білорусі розповім «з перших вуст».
  • Диплом з відзнакою за фахом «Країнознавство» – будьте спокійні, я не вводитиму в оману ваших читачів та писати про «Шацькі озера в Карпатах» чи «Пляжний відпочинок у Римі».
  • 4 роки наукової діяльності – вмію швидко обробляти великі об’єми інформації та виділяти головне.
  • Маркетинговий підхід – спочатку вивчаю цільову аудиторію, шукаю її потреби, потім пропоную рішення. Розхвалювати сімейний курорт молоді не стану.

Бонус! Пишу на українській та російській мові. Знаю польську та англійську.

Як ми працюватимемо?

Голослівною бути не хочу, тому пропоную перевірити мої вміння. Замовте пробну статтю та зробіть власні висновки. Працювати будемо за такою схемою:

Залишаєте заявку – Заповнюєте короткий бриф – Отримуєте пробну статтю

P.S. Детальні умови співпраці та ціни на тексти обговорюються в особистому листуванні.

Пишіть на katerina.chygyr@gmail.com